Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yurtdışında Ucuz Alışveriş Yapın

Elektronik ürünlerin ucuz olduğu ülkeler hangileridir?
Yurtdışında alışveriş yaparken bilmeniz gerekenler... Alışverişlerde genel olarak her anlam ucuz sayılabilecek ülkeler hangileridir? Amerika alışveriş yapmak için neden uygun? Hangi ürünler Türkiye'ye göre daha ucuz satılıyor? Dubai gibi Arap ülkeleri alışveriş yapmak için uygun mu? Fotoğraf makinesi, bilgisayar, cep telefonu gibi popüler tüketici elektroniği ürünlerini ucuza satın alabileceğimiz ülkeler hangileri? Amerika bu anlamda ucuz sayılır mı? Türkiye'ye oranlarsak ABD'de elektronik ürünler ne kadar daha ucuza geliyor? Kıyafet alışverişleri için hangi ülkelerde fiyatlar daha uygundur? Ünlü markaları ucuza satın alabileceğimiz yerler var mı? Kozmetik ürünlerini ucuza satın alabileceğimiz ülkeler hangileri? Amerika bu anlamda ucuz sayılır mı? Ziynet eşyası ve değerli takı alışverişleri için hangi ülkeleri tercih edebiliriz? Avrupa ülkeleri bu anlamda ucuz sayılabilir mi? Yabancı ülkelerdeki dünyaca ünlü indirim dönemleri hangileri? Amerika'daki Black Friday'in özelliği nedir? Bu dönemlerde fiyatlar ne kadar düşüyor? Hangi ülkelerde kaliteli müzik enstrümanlarını ucuza satın alabiliriz? Yurtdışından aldığımız ürünleri Türkiye'ye sokmak için vergi veriyor muyuz? Ne tutarda alışveriş için girişte vergi ödüyoruz?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin