Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yoyo Hareketleri

Yoyo ile Break Away hareketi nasıl yapılır?
Yoyo hareketleri UZMANTV'de! Yoyoyu sadece yukarı aşağı döndürmekle yetinmeyin. Yoyo ile yapılan long sleeper, loop the loop, walk to dog, break away, forward pass, the creeper hareketlerini videolarla öğrenin. Her seviyeye göre farklı modellere sahip yoyonun eğlenceli dünyasına giriş yapın, hem kendinizi hem çevrenizi eğlendirin. Loop the loop hareketi için yoyo nasıl fırlatılır? Geri nasıl çekilir? Bilek hareketi nasıldır? Long sleeper hareketi için yoyo ne tarafa doğru ve nasıl fırlatılır? Bilek hareketi nasıldır? İpini hangi parmaklarla ve nasıl tutmak gerekir? Walk the dog hareketi için yoyo nasıl ve ne tarafa doğru fırlatılır? Geri nasıl çekilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin