Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yoğurtlu Kabak Salatası Tarifi

Yoğurtlu kabak salatası nasıl yapılır?
Yoğurtlu kabak salatası yapmayı öğrenin. Yoğurtlu kabak salatası için gereken malzemeler nelerdir? Kaç tane kabak gerekir? Ne kadar yoğurt gerekir? Nasıl bir yoğurt gerekir? Kabaklar nasıl soyulmalı? Kabakları doğrayalım mı rendeleyelim mi? Salata için kabak nasıl pişirilir? Kabaklar nasıl bir yağda kavrulmalı? Kabakları kavurmak için zeytinyağı mı kullanmalıyız? Kabaklar kaç dakika kavrulmalı? Kabakların yeteri kadar piştiğini nasıl anlarız? Salata için sarımsaklı yoğurt mu kullanmak gerekir? Salata için sarımsaklı yoğurt nasıl yapılır? Sotelenen kabaklarla sarımsaklı yoğurt nasıl karıştırılır? Salatanın nasıl bir kıvamı olması gerekir? Yoğurtlu kabak salatası nasıl servis edilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin