Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yoga ile Rahatlayın

Hangi yoga hareketleri yorgunluğu azaltır?
İşyerinde, evinizde yapabileceğiniz basit yoga egzersizler. Videolarımızı izleyin yorgunluktan ve stresten kurtulun. Yoga yapmak için fazla alanımız yoksa hangi hareketler tercih edilmeli? Oturarak yapabileceğimiz hareketler hangileri? Hamilelikte hangi teknikler uygulanır? Hangi hareketler zorlanmadan yapılabilir? Yoğun antrenmanlar sonrası nasıl rahatlanabilir? Yenilenme için hangi hareketler tercih edilmeli? Kısa sürede yorgunluktan geçirecek yoga teknikleri hangileridir? Her gün uygulanabilir mi? Gün sonunda yapılabilecek yoga teknikleri hangileri? Ne kadar süre yapılmalı? Grup olarak mı, bireysel mi yapılmalı? İlk duruş nasıl olmalı? Kafamızdakileri nasıl boşaltırız? Fiziksel olarak yogaya nasıl hazırlanılır? Yogada temel boyun hareketleri nelerdir? Yogada temel el ve kol hareketleri nelerdir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin