Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yılbaşına Özel Saçlar

Düz saçlılar hangi saç modelleri ile yeni yıla girmeli?
Yeni yıla girerken tüm ilginin üzerinizde olmasını istiyorsanız yolunuz UZMANTV'den geçmeli. Kuaförümüz son trendleri ve yılbaşı saç modellerini anlatıyor. Yılbaşına uygun, eğlence ruhunu yansıtan modeller var mı? Tuvalet giyecek kadınlar hangi model saçlarla daha güzel olabilir? Askısız elbiselere uygun olan saç modelleri hangileridir? Ev partilerinde rahat ettirecek, az rötuş gerektirecek saç modelleri var mı? Gece boyunca fazla uğraşmayı gerektirmeyecek modeller hangileri? Yeni yıl saçta radikal değişimler için uygun bir zaman mı? Kısa saçlar hangi davetler için uygun olur? Uzun saçlılar saçlarını kısaltarak daha güzel bir görünüme kavuşabilir mi? Uygun saç kesimine nasıl karar verebiliriz? Bakım için son bir hafta nasıl değerlendirilmeli? Yılbaşı gecesi fönün erken düşmesini, topuzun cansız görünmesini engellemek için ne tür önlemler alınabilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin