Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yılbaşı Makyajı

Esmerlerin yeni yıl makyajı nasıl olmalı?
Yılbaşı partisinde en güzel siz olun! Makyaj eksperi Füsun Yıldız, yılbaşına özel makyaj yapmanın inceliklerini öğretiyor. Yılbaşı eğlencesi için gidilecek yere göre nasıl bir makyaj seçilmeli? Ev partileri için, dışarıdaki eğlenceler için farklı makyajlar mı yapılmalı? Yılbaşında nasıl bir imaj sahibi olmalıyız? Soğuk ve metalik renkler az mı kullanılıyor? Yılbaşının ruhuna uygun tarz hangisi? Yılbaşına özel renkler var mı? Normal hayatımızda kullanmadığımız renkleri mi tercih edelim? Yılbaşı konsepti içinde kırmızı ve tonlarını kullanmak mı doğru? Makyajımızın kalıcılığını nasıl artırabiliriz? Makyajı terden korumak mümkün mü? Hangi koruyucu ürünleri kullanabiliriz? Hangi renkte farlarla makyajımızı bütünlemeliyiz? Göz bölgesine nasıl bir gölgelendirme yapılmalı? Far, ruj dengesi nasıl olmalı? Partilerde ve eğlencelerde kolay dağılmayacak, çok parlamayan fondötenler mi tercih edelim? Hangi bölgelere fondöten uygulamalıyız? Fondötenin tonuna nasıl karar vermeliyiz? Ojede kırmızıdan vazgeçmeyelim mi? Makyajın içindeki renklerden birini mi, yoksa kontrast bir rengi mi tercih edelim?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin