Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yetişkinlerde Kulak Ağrısı

Kulak ağrısı nasıl geçer?
Kulak ağırısı hakkında bilinmesi gerekenler... Kulak ağrısı hangi nedenlere bağlı olarak ortaya çıkar? Kulak ağrısı tipleri nelerdir? Orta kulak, iç kulak ve dış kulak enfeksiyonları ya da üst solunum yolu enfeksiyonları kulak ağrısına yol açabilir mi? Kulak ağrıları en çok neden kaynaklanır? Kulak tıkanıklığı ağrıya neden olur mu? Tıkanma nasıl olur? Kulak ağrısının nedeni nasıl teşhis edilir? Yeri ve şiddeti ağrının neden kaynaklandığı hakkında bilgi verir mi? Zamanında tedavi edilmeyen enfeksiyon kaynaklı iltihaplar kulak ağrısını kronik hale getirir mi? Kulak ağrısıyla kendini belli eden hastalıklar geçici ya da kalıcı duyma kaybına neden olabilir mi? Kulak tıkanması, basınç gibi sorunlar ne tür ağrılara yol açar? Uçak yolculukları ya da dalış sonrası oluşan basınç farklılıkları kulak ağrısına yol açabilir mi? Basınç değişikliği kaynaklı bu tip ağrılar nasıl tedavi edilir? Kulak ağrısının durdurulması için evde ne gibi yöntemlere başvurulabilir, ağrı kesiciler hangi aşamada kullanılmalıdır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin