Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yetişkinlerde Gözyaşı Kanalı Tıkanıklığı

Gözyaşı kanalı tıkanıklığı ameliyatı nasıl yapılır?
Gözyaşı kanalı tıkanıklığı ve tedavisi hakkında merak edilenler... Yetişkinlerde gözyaşı kanalı tıkanıklığı hangi etkenlerle oluşabilir? Kaç yaş aralığındaki yetişkinlerde daha sık görülür? Kadınlarda neden daha sık görülür? Gözyaşı kanalımızın tıkandığını nasıl anlarız? Gözümüz ve burnumuzda nasıl bir his olur? Hangi sürede doktora gitmemiz gerekir? Yetişkinlerde gözyaşı kanalı teşhisi için hangi yöntemler kullanılır? Ne gibi tetkikler yapılır? İlaçla tedavi mümkün müdür? Teşhisten sonra ne kadar zamanda tedavi edilmelidir? Ne tür ilaçlar kullanılabilir, hastayı hangi açıdan rahatlatır? Cerrahi müdahale şart mıdır? Gözyaşı kanalı ameliyatı zor mu geçer? Hangi durumda lazerle ameliyat tercih edilebilir? Gözyaşı kanalı tıkanıklığı tedavisi için lazerle ameliyat nasıl yapılır, ne kadar sürer? Lazerle ameliyatın riski var mı? Gözyaşı kanalı tıkanıklığının tedavisi süresince günlük hayatımızda nelere dikkat etmeliyiz? Hangi davranışlardan sakınmalıyız? İlaç dışında evde ne gibi yöntemlerle sıkıntımızı azaltabiliriz?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin