Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yeşil Mercimek Yemeği Tarifi

Yeşil mercimek yemeği nasıl yapılır?
Yeşil mercimek yemeği yapmayı öğrenin. Yeşil mercimek yemeği için kullanılacak malzemeler nelerdir? İsteğe göre yemeğe katılabilecek başka malzemeler var mı? Etli yeşil mercimek yapacaksak ne tür bir et kullanabiliriz? Salça kullanılır mı? Malzemeleri seçerken nelere dikkat etmek gerekir? Hangi yağlar kullanılabilir? Yeşil mercimek yemeğinde kullanılacak mercimekler önceden haşlanmalı mıdır? Ne kadar süre haşlanmalıdır? Mercimekler haşlanmadan yemeğe koyulursa ne olur? Yemeğe koyulacak diğer malzemeler nasıl hazırlanır? Malzemeler nasıl hazırlanır? Mercimeklerin önceden ıslatılması gerekir mi? Daha önceden mercimekleri ıslatmadıysak yemeği nasıl yapabiliriz? Yeşil mercimek yemeği yaparken malzemeler sırasıyla yemeğe nasıl katılır? Yemek kısık ateşte mi yüksek ateşte mi pişirilir? Mercimek yemeğinin piştiğini nasıl anlayabiliriz? Mercimek yemeği nasıl servis edilebilir? Mercimek nasıl servis edilir? Hangi tür baharatlarla servis edilebilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin