Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yeşil Mercimek Çorbası Tarifi

Yeşil mercimek çorbası nasıl yapılır?
Yeşil mercimek çorbası için hangi malzemeler kullanılır? Çorbada kullanılacak mercimeğin seçimi neden önemlidir? Diğer malzemeleri seçerken nelere dikkat etmek gerekir? Mercimek çorbasına erişte de katılabilir mi? Yeşil mercimek çorbasının malzemeleri hangi sırayla ve nasıl kullanılır? Yeşil mercimek çorbası için nasıl bir tencere kullanmak gerekir? Çorba kısık ateşte mi yüksek ateşte mi pişirilir? Mercimeklerin yeterince yumuşak olması için yemek ne kadar sürede pişer? Piştiğini nasıl anlayabiliriz? Erişteli mercimek çorbası yapmak eriştiler çorbaya hangi aşamada katılır? Erişteli mercimek çorbası yaparken nelere dikkat etmek gerekir? Eriştelerin önceden haşlanması ya da kavrulması gerekir mi? Eriştelerin piştiğini nasıl anlarız? Erişteli mercimek çorbası nasıl servis edilir? Mercimeği önceden haşlamak gerekir mi? Nelerle servis edilirse daha lezzetli olabilir? Yeşil mercimek yemeğinin daha lezzetli olması neler yapılabilir? Sarımsak ve sirke ile servis edilebilir mi? Yemeği yaparken ne tür bir salça kullanabiliriz? Daha yoğun bir çorba isteyenler erişte katabilir mi? Mercimek yemeği nelerin yanında iyi gider?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin