Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yeni Doğan Sünneti

Yeni doğan sünneti sonrası bakım nasıl yapılır?
Yeni doğan sünneti hakkında bilmeniz gerekenler UZMANTV'de... Yeni doğan sünneti nasıl yapılır? Yeni doğan sünneti sonrasında bebek bakımı nasıl olmalıdır? İzleyin, yeni doğan sünnetinde bebekler acı duyar mı, yeni doğan sünnetinde çan yöntemi nedir, uzmanından öğrenin. Klasik cerrahi yöntem nasıl uygulanır? Operasyon ne kadar sürer? Operasyon sonrası bebek hemen anneye verilir mi? Çan yöntemi ile sünnet nasıl yapılır? Klasik yöntemden farkları nelerdir? Anesteziye ihtiyaç var mı? Yeni doğan sünneti için lokal mi yoksa genel anestezi mi uygulanır? Anestezinin bebeğe zararı var mı? Bebeği enfeksiyonlardan nasıl korumak gerekir? Günlük bakımı nasıl olmalı? Nasıl temizlenmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin