Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yeni Doğan Sarılığı

Yeni doğan bebeğin sarılık olduğu nasıl anlaşılır?
Yeni doğan sarılığını anlamanın yolları ve tedavisi ile ilgili bilmeniz gerekenler UZMANTV'de. Üstelik videolarla. Yeni doğan bebeğin sarılık olduğu nasıl anlaşılır? Bebekte ne tür değişimler olur? Ne kadar tehlikeli bir hastalıktır? Normal bir vücut tepkisi midir? Bebeğin güçsüz olduğu mu anlaşılır? Her bebek sarılık geçirir mi? Hangi sarılık tipi, hangi nedenlerden olur? Hangi türleri normal sayılabilir? Diğerlerinden tehlikeli kabul edilenler var mı? Hangi tür sarılık için nasıl bir tedavi tercih edilmeli? Kendiliğinden geçebilir mi? İlaç kullanmak doğru mu? Hastalık ne kadar sürede geçmezse doktora gitmeliyiz? Sarılık giderek artıyorsa, bebeğin ateşi varsa doktor şart mı? Kilo problemleri doktora gösterilmeli mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin