Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yeni Doğan Bebeklerde Sünnet

Yeni doğan sünneti ne zaman yapılır?
Yeni doğan sünneti ile ilgili bilmeniz gerekenler... Yeni doğan bebeklere sünnet ne zaman yapılır? Bebeğe doğar doğmaz sünnet yaptırmanın ne gibi avantajları vardır? İzleyin, hangi bebeklere yeni doğan sünneti uygulanamaz, prematüre bebekler ne zaman sünnet edilebilir ve sünnet sonrası ne tür sorunlar çıkabilir, uzmanından öğrenin. Kaç günlüğe kadar bebekler sünnet edilebilir? Doğar doğmaz sünnet yapılabilir mi? Doğumu izleyen günlerde sünnet olmanın bebek için faydaları nelerdir? Daha az sıkıntı mı yaşar? İlerleyen yaşlarda sünnet daha mı risklidir? Bebekteki hangi hastalıklar yeni doğan sünneti olmaya engeldir? Prematüre bebeklere sünnet yapılır mı? Ne kadar süre beklenmesi gerekir? Yeni doğan sünnetinin riskleri var mı? Ameliyat sonrası ne kadar süre hastanede kalması gerekir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin