Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yeni Başlayanlar İçin Rüzgar Sörfü

Rüzgar sörfünde yön nasıl değiştirilir?
Rüzgar sörfü ne zaman ortaya çıktı? Tarihçesi nedir? Prensipleri nelerdir? Beach start nedir? Kıyıdan başlatırken nelere dikkat etmeliyiz? Yeni başlayanlar hangi yöntemi kullanmalı? Water start nedir? Denizde sörfe başlarken nelere dikkat etmeliyiz? Hangi yöntem daha kolaydır? Hızı ayarlamak için yelken nasıl kullanılır? Ayaklar hangi pozisyonda olmalı? Hızlı gitmenin tehlikesi var mı? Dönüşlerde ayaklar nasıl kullanılır? Board nasıl yön değiştirir? Bumba nasıl hareket ettirilir? Rüzgar nasıl kullanılır? Yelkeni kaldırmak kolay mı? Bacaklar nasıl hareket ettirilir? Düşmemek için nelere dikkat etmeliyiz? Hangi elimiz nerede durmalı? Yelken ipi nasıl tutulur? İp ne zaman bırakılır? Yelken direğini nasıl kavramalıyız? Rüzgarın yönüne göre ayaklar nasıl durmalı? Yön değiştirirken ayakları nasıl hareket ettirmeliyiz?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin