Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengen Tost Tarifi

Yengen tost nasıl yapılır?
Yengen tost yapmayı öğrenin... Yengen tost yapmak için gerekli malzemeler nelerdir? Ekmeğimiz nasıl olmalı? Kaşar peynir mi kullanmak gerekir? Ekmeğin içine malzemeleri hangi sırayla koyalım? Ekmek dilimini nasıl kapatalım? Ekmek üzerine nasıl bir yağ sürmek gerekir? Yağı bol mu sürelim? Tost makinasında ne kadar süre tutalım? Kaşarların erimiş olması mı gerekir? Yengen tost nasıl servis edilir? Yengen tost yaparken nelere dikkat edelim? Tostumuzun çıtır çıtır olmasını nasıl sağlarız? Tostun kurumaması için ne yapmak gerekir? Etlerin iyi pişmesi için neye dikkat etmek gerekir? yengen tost içine farklı hangi malzemeler konulabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin