Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yengeç Burcu Erkeği ve Aşk Hayatı

Yengeç burcu erkeği nasıl bir aşıktır?
Yengeç burcu erkelerinin aşk hayatları hakkında merak edilenler... Aşk Yengeç burcu erkeğinin hayatında ne kadar yer tutar? Sevdiği kişiye yaklaşımı nasıldır? Yengeç burcu erkeği sevgisini gösterir mi yoksa mesafeli midir? Yengeç burcu erkeği flörtçü müdür? Karşı cinse yaklaşımı nasıldır? Biriyle birlikteyken başkalarıyla da ilgilenir mi? Aldatmaya meyilli midir? Hangi durumlarda aldatır? Fırsat bulursa yapar mı? Kendine hakim midir? Yengeç burcu erkeğini nasıl kontrol etmek gerekir? Fazla ya da az ilgili onu kaçırır mı? Yengeç burcu erkeği nasıl kadınlardan etkilenir? Hangi karakter yapısından etkilenir? Hangi hareketler onu cezbeder? Yengeç burcu erkeği ne kadar kıskançtır? Kıskançlığıyla sevgilisini ya da eşini boğar mı yoksa kıskandığını gizleyen bir karaktere mi sahiptir? Neleri kıskanır? Onu kıskandırmak için ne yapmalıyız? Kıskandığında tavrı nasıldır? Kıskandığı için sevdiğinden uzaklaşabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin