Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yazlık Alırken Dikkat Edilecekler

Yazlık alırken konumla ilgili nelere dikkat etmeliyiz?
Yazlık alırken bilmeniz gerekenler... Yazlık alırken yazlığın konumu fiyatı artırır mı? Yazlığınızı yaz kış kullanmak istiyorsanız hangi özelliklerine dikkat etmeniz gerekir? Yazlığımızı kendimiz yaptıracaksak hangi masraflar göz önünde bulundurulmalı? İzleyin, müstakil veya site içinde olan yazlıkların avantajlarını ve dezavantajlarını gayrimenkul yatırım uzmanından öğrenin. Yanıtlar UZMANTV'de! Yazlığımızı kendimiz yaptırırsak ne gibi avantajları ve dezavantajları olur? Yazlığı bir şirketten almamızın hangi avantaj ve dezavantajları olur? Yazlığı kendimiz yapmak istersek nelere dikkat etmeliyiz? Yazlığı şirketten alacaksak, şirket seçiminde nelere dikkat etmeliyiz? Yazlık alırken imar durumunu nasıl kontrol ederiz? Yazlık alırken altyapısıyla ilgili dikkat edilmesi gereken özellikler nelerdir? Yazlıkta kullanım kolaylığı için dikkat edilmesi gereken mimari proje detayları nelerdir? Yazlığın coğrafi konumu yazlığın kullanımını nasıl etkiler? Yazlığa ve yazlıktan yerleşim merkezlerine ulaşımla ilgili nelere dikkat etmeliyiz? Alacağımız yazlığın hangi sosyal olanaklara yakınlığı önemlidir? Yazlığın konumuyla ilgili güvenlik açısından nelere dikkat etmeliyiz? Müstakil yazlıkta kalmanın avantajları nelerdir? Site içinde bir yazlıkta kalmanın avantajları nelerdir? Hangi bireyler veya aileler için müstakil, hangileri için site için daha uygun olur? Yazlıklarda en sık görülen bakım masrafları hangileridir? Yazlık inşasında ne gibi altyapı sorunları bakım masraflarını artırır? Yazlığın konumu, bölgenin iklimi bakım masrafının artıracak etki yapabilir mi? Yazlığın sürekli ikametgaha uygun olabilmesi için hangi niteliklere sahip olması gerekir? Yazlığın dört mevsim ikamet için ne gibi bir coğrafi konumda olması avantajdır? Sürekli ikamet için hangi mimari ve altyapı özelliklerinin bulunması gerekir? Sürekli kalacağımız yazlığı seçerken başka hangi detaylara dikkat etmeliyiz?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin