Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yaz Aylarında Cilt Bakımı

Yaz aylarında cildimize nasıl bir bakım uygulamalıyız?
Yaz mevsiminde cilt güzelliğini korumak için yapmanız gerekenler... Yaz aylarında yapılması gereken cilt bakım uygulamaları nelerdir? Yaz aylarında cildin nem oranı nasıl korunur? İzleyin, güneşin cildimize zararları nelerdir, yaz mevsiminde sıkça görülen cilt sorunları hangileridir, uzmanından öğrenin. Yaz aylarında hangi tip cilt bakım ürünleri kullanılmalı? Yanıtlar UZMANTV'de! Yaz aylarında güneş ve sıcak cildi nasıl etkiliyor? Cilt daha kolay mı kuruyor? Yaz aylarından önce cildi nasıl beslemek gerekir? Cilt nasıl güçlendirilmeli? Yaz boyunca ne tür ürünler kullanılabilir? Ellere ve ayaklara da güneş kremi sürülmeli mi? Şehirdeyken de güneşten koruyucu kullanılmalı mı? Güneş cildi besliyor mu? Hangi vitaminleri güneşten alırız? Güneşten faydalanmak için güneşlenmek gerekir mi? Ne kadar güneş ışığı yeterli olur? Cildimize uygun bakım ürününe nasıl karar vermeliyiz? Kalitesinden nasıl emin oluruz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin