Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yay Burcu Kadını ve Cinsellik

Yay burcu kadını nasıl tahrik edilir?
Yay burcu kadını cinsel yaşamı hakkında merak ettikleriniz... Yay burcu erkeğinin seks hayatı hareketli midir? Cinsel hayatı önemser mi? İnce ruhlu mudur? Yay burcu kadını duygusal mıdır? Çok eşli midir? Yay burcu kadını dürüst müdür? Yay burcu kadını samimi midir? Yay burcu kadını nasıl erkeklerle birlikte olmayı arzular? Yay burcu kadını hangi fiziksel özellikleri çekici bulur? Akıllı erkekleri mi çekici bulurlar? Hareketli erkeklerden mi etkilenirler? Yay burcu kadını birlikte olmak istediği erkek için çabalar mı? Yay kadını hangi burçtan erkeklerle birlikte olmayı arzular? Yay burcu kadını cinsel uyumu en çok hangi burçlarla yakalayabilir? Yay burcu kadını ten uyumunu en çok hangi burçla yakalayabilir? Nasıl bir yaklaşım yay burcu kadınının seks yapmak istemesini sağlayabilir? Yay burcu kadınını tahrik eden davranışlar nelerdir? Erkeklerin bakışları yay burcu kadınını tahrik eder mi? Yay burcu kadınını akıllı erkekler daha çok mu etkiler? Hangi fiziksel özellikler yay burcu kadınını tahrik eder?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin