Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yavru Muhabbet Kuşu Bakımı

Yavru muhabbet kuşları nasıl beslenmeli?
Yavru muhabbet kuşu bakımı hakkında bilmeniz gerekenler... Yavru muhabbet kuşlarını biz mi yoksa annesi mi beslemeli? Yavru muhabbet kuşları neler yiyebilir? Yavru muhabbetler neler yiyemez?
Yavru muhabbet kuşları hangi nedenlerle ölebilir? Yavrulardan ne kadarı hayatta kalır? Yavru muhabbet kuşları ilk günlerinde hangi hastalıkları yaşayabilir? Yavru muhabbet kuşunu annesinden ayırmak doğru mu? Yavru muhabbet kuşları farklı bir kafese mi konmalı? Yavru muhabbet kuşu kafesi nasıl olmalı? Yavru muhabbet kuşları için uygun oda sıcaklığı kaç derecedir? Yavru muhabbet kuşları hangi sıklıkta temizlenmeli? Kuş kafesi nasıl temizlenmeli? Yeni anne olan muhabbet kuşunun psikolojisi nasıl değişir? Yavrusu olan muhabbet kuşlarını ayrı bir kafeste tutmak doğru mu? Yavru muhabbet kuşlarını ellemek doğru mu? Yavruyu ele alırsak anne kıskanır mı? Muhabbet kuşunun yavrularını öldürmesi mümkün mü? Muhabbet kuşu yavrularını anneden korumak gerekir mi?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin