Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yavru Köpek Bakımı Hakkında Her Şey

Yavru köpeklere nasıl eğitim verilebilir?
Yavru köpek bakımı hakkında bilmeniz gerekenler... Yavru köpekler ne zamandan itibaren annelerinden ayrılabilir? Sütten kesilmesini beklemek mi gerekir? Sütten kesilmeden ayırmak yavru köpeği nasıl etkiler? Sütten kesilme süresi köpeğin ırkına göre değişir mi? Yavru köpeklerin aşılarına ne zaman başlanmalı? İlk hangi aşı yaptırılmalı? Yavru köpek aşı yaptırılmadan diğer köpeklerden ya da evcil hayvanlardan uzak mı tutulmalı? Dışarı çıkarılmamalı mı? Sütten yeni kesilen köpek yavrularına ne tür mamalar verilmeli? İnek sütü verilebilir mi? Sütten kesildikten sonra yumuşak, yaş mamalarla mı beslenmeli? Ne zaman kuru mamaya geçilmeli? Köpeğin gelişimine kuru mamanın içeriği ve öğünlerin zamanı ve miktarı nasıl olmalı? Yavru köpeklerin tüy bakımları nasıl olmalı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin