Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yatak Odası Dekorasyonu

Yatak odası nasıl daha geniş gösterilir?
Yatak odası dekorasyonu yaparken dikkat etmeniz gerekenler... Yatak odası için gardırop alırken nelere dikkat etmelisiniz? Yatak odalarında dolap dışında ne tür depolama alanları oluşturulabilir? Rahat bir uyku için yatak odası nasıl döşenmeli? Yatağın pozisyonu nasıl olmalı? Yatağı duvar önünde mi kullanmak gerekir? Işık nereden gelmeli? Işığa göre dolap ve yatağın yerleşimi nasıl olmalı? Uyku kalitemizi artırmak için yatak odasında ne tür değişiklikler yapabiliriz? İzleyin, dar yatak odalarını nasıl daha geniş gösterebileceğinizi, gardırop seçimini nasıl yapacağınızı ve eğer varsa giyinme odasının nasıl yerleştirileceğini uzmanından öğrenin.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin