Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yatak Nasıl Seçilir

Visco mu lateks yatak mı tercih edelim?

127,976
kez izlendi
Puan: 5.00 / 5

Yatak seçimi hakkında bilmeniz gerekenler... Yatak seçimi uyku kalitemizi etkiler mi? Rahat yatak iyi yatak mıdır? Hangi yatakta daha iyi uyunur? Yataklarda ne tür yay seçenekleri var? Yataklarda
neden yay sistemi kullanılıyor? Konfor ve sağlık açısından hangi yay sistemleri daha avantajlı? Yatağın rahat olduğunu nasıl anlayabiliriz? Yatağı katlayarak denersek dayanıklılığı belli olur mu? Neden farklı yatak tipleri var? Yatakların hangi özellikleri değişiyor? Hangi dolgu malzemesi seçenekleri arasından seçim yapabiliriz? Sertlik yalnızca konforu mu değiştirir? Bel ve omurga sağlığı açısından yatağın sertlik derecesi nasıl olmalı? Ortopedik yatakların özellikleri nedir? Yarı ortopedik-tam ortopedik yatak nedir? Yün yatakların özellikleri nelerdir? Doğal olduğu için daha mı sağlıklı? Yataklarda visco mu lateks yatak mı tercih etmek gerekir? Visco yatakların özellikleri nedir? Lateks yataklar hangi özellikleri taşır? Sorularınızın yanıtları UZMANTV'de!

Sitene ekle
Kapat