Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yaşa Uygun Saç Modeli

Genç gösteren saç modelleri hangileridir?
Yaşınıza uygun saç modelini bulmak için UZMANTV'yi izleyin. Kuaför Adnan Serter sizler için hangi yaşlarda hangi model ve renk saçların daha iyi durduğunu, ileri yaşlarda hangi saç modelleri ile daha genç bir görünüme kavuşabileceğinizi anlatıyor. Genç kızlar hangi saç modellerini tercih etmeli? Orta yaşlarda hangi renk saçlar daha genç gösterir? Gençliğe vurgu yapan modeller hangileri? Genç kızlar yaşlarına uygun modeli nasıl belirlemeli? Orta yaşlı kadınlar saç modeli seçerken nelere dikkat etmeli? Yaşından büyük veya küçük görünmemek için ne tür ipuçlarını uygulamalı? Orta yaşın üzerindeki kadınların rahat kullanabileceği modeller nelerdir? Hangi tür kesimler tercih edilmeli? Hangi kesimler daha genç ve modern durur? Kısa saç genç mi gösterir? Ağırbaşlı bir saç modeli tercih edenler hangi kesimlere yönelmeli? Davet ve toplantılara uygun modeller nelerdir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin