Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yaş Düzeltme Davası

Yaş düzeltme için nasıl dava açılır?
Yaş tashihi davaları hakkında merak ettikleriniz... Yaş düzeltme davası neden açılır? Hangi işlemler yapılabilir? Yaşın hangi durumlarda düzeltilmesi gerekir? Yaş büyütme ve küçültme davası için hangi belgeler gerekir? Hangi mahkemeler ilgilenir? Kişiler hukukuna göre yaş tashihi için kendimiz dava açabilir miyiz? Yaş tashihi için yetkili mahkemeler hangileridir? Yaş düzeltme davası için nasıl bir dilekçe hazırlanabilir? Yaşımızın yanlış olduğunu nasıl kanıtlarız? Hangi belgeleri mahkemeye delil olarak sunabiliriz? Kütük bilgileri, anne baba ifadeleri geçerli midir? Yaş tashihi davasında doğum belgesi dava sürecinin hızlanmasına yardımcı olur mu? Yaş tashihi ile yaş büyütme davaları arasındaki fark nedir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin