Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yapı Denetimi Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yapı denetimi nedir?
Yapı denetimi nedir? Hangi binalar için zorunlu? Yapı denetim raporu olumsuz olursa ne yapmak gerekir? Cevaplar videolarla uzmanından. Yapı denetimi ne zamandan beri uygulanıyor? Amacı nedir? Ne işe yarar? Sadece yapı denetimi yapan firmalar var mı? Bu firmalara izin belgesi nasıl verilir? Şirketleri kim denetliyor? Yapı denetimi firması ile kim ilişki kurmalı? Sözleşme kimler arasında imzalanır? Müteahhidin sorumluluğu var mı? Yapı denetim şirketinin onay vermediği inşaatlar durur mu? Projedeki malzeme ile kullanılan malzeme tutmuyorsa ne tür cezalar verilir? Sorumlu müteahhit mi olur? Yapı denetim şirketinin onay verdiği binalar ?garanti? altına mı alınmış olur? Şirketin sorumluluğu kaç yıldır? Hasar gören binanın zararını denetim şirketi mi karşılar?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin