Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yanık ve Tedavisi

Yanık nasıl tedavi edilir?
Yanık türleri ve yanık tedavisinde kullanılan yöntemler... Yanık dereceleri nelerdir? Vücudun hangi yerlerindeki yanıklar daha tehlikelidir? Yanık tedavisi nasıl yapılır? Sorularınızı Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Deniz İşcen yanıtlıyor. UZMANTV'de... Hangi durumlarda meydana gelir? Yanık tanısı konulabilmesi için hangi özellikleri taşımalı? Yanık türleri nelerdir? Elektrik yanması nasıl bir yanık türü? Kimyasal yanıklar nasıl olur? Isı yanıkları nelerdir? En çok hangi yanık türü görülür? 1., 2. ve 3. derece yanık tanısı nasıl konur? En tehlikelisi hangisi? Kritik alanların yanması yanığın şiddetini belirleyen bir etken mi? Bu bölgelerin kritik olmasının nedeni ne? 1., 2. ve 3. tip yanıklar nasıl tedavi edilir? Hangi durumlarda iz kalır? Tedavide nelere dikkat edilmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin