Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yalancı Su Böreği Tarifi

Yalancı su böreği nasıl yapılır?
Yalancı su böreği yapmayı öğrenin. Yalancı su böreği için yufka nasıl açılır? Yufkaların kalınlığı nasıl olmalı? Kaç tane yufka gerekir? Yalancı su böreğinin iç malzemesi nasıl hazırlanır? Nasıl bir peynir kullanmak gerekir? Maydanoz konulur mu? Malzemeler yufkalara nasıl yerleştirilir? Yufkaların su böreğindeki gibi ıslatılması gerekir mi? Yalancı su böreği için yufkalar tepsiye nasıl dizilir? Tepsiyi önceden yağlamak gerekir mi? Böreğin kuru olmaması için nasıl bir sos hazırlanabilir? Sos malzemeleri nelerdir? Sos böreğe nasıl yedirilir? Yalancı su böreği nasıl pişirilir? Kaç derecelik fırında, ne kadar süre pişirilmesi gerekir? Böreğin piştiğini nasıl anlarız? Peynirli börek nasıl servis edilir? Yalancı su böreğini pişirirken nelere dikkat etmeliyiz? Üstünün yanmaması için neler yapabiliriz? Yalancı su böreğini nasıl servis edelim?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin