Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yakını Görememe Sorunu - Hipermetropi

Hipermetrop nedir?
Yakını görememe sorunu ile ilgili tüm merak ettikleriniz UZMANTV'de. Yaşlandıkça artar mı? Lazer işe yarar mı? Çocuğunuzun yakını göremediğini nasıl anlarsınız? Hipermetrop kişi nereyi göremez? Hipermetrop gözde nasıl bir deformasyon vardır? Nasıl bir seyir izler? Numara giderek artar mı? Irsi midir? Uzunluk, eğim, kırıcılık hipermetropisi nedir? Aralarındaki farklar nelerdir? Gözlük veya lens kullanımı hipermetrobu durdurur mu, yoksa geriletir mi? Düzenli mi kullanmak gerekir? Yalnızca kitap okurken vb. kullanmak yeterli olur mu? Hipermetrop gözlüğünün merceği ve şekli nasıldır? Hangi tür lazer operasyonları hipermetrop için kullanılır? Hangi numaralara kadar geçirilebilir? Sonradan hipermetrop yeniden baş gösterebilir mi? Toplumda neden böyle bir inanış var? Hipermetrop uzak görüşünü etkiler mi? Hipermetrop çocuğun şikayetleri nelerdir? Gazete, kitap okumakta zorlanır mı? Anne babalar nelere dikkat etmeli? Yaşla beraber ortaya çıkan yakını netleme problemi hipermetrop mu, presbiyopi midir? Presbiyopi nedir? Hangi yaşlardan itibaren ortaya çıkar? Yaş ilerledikçe numara büyür mü?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin