Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yağlıboya Resim Yapmanın İncelikleri

Yağlıboya resim yapmanın püf noktaları nelerdir?
Resim yeteneğiniz olsun, olmasın yağlıboya resim yapabilirsiniz. Nasıl mı? Uzmanlarımızı izleyerek. Yağlıboya resim yaparken nelere dikkat edelim? Boyayı taşırmamanın, renkleri birbirinden iyi ayırmanın incelikleri nelerdir? Natürmort, manzara vs. resimleri nasıl kategorilere ayrılır? Röprodüksiyon nedir? Yağlıboya resimler su ve güneşten zarar görebilir mi? Tuval hangi nedenlerle yıpranabilir? Evde nasıl korumak gerekli? Geniş alanlar için daha kıvamlı boyalar mı kullanılır? Kaç kat boya vurmak gerekli? Fırça darbelerinin mutlaka görünmesi mi gerekir? Detaylar için hangi fırçalar kullanılır? Ne kadar boya sürmek gerekli? Diğer yüzeylere dağılmaması için nelere dikkat etmeliyiz?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin