Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yağlıboya Resim Malzemeleri

Yağlıboya resim yaparken ne tür boya kullanılır?
Boyadan palete, spatuladan fırçaya yağlıboya resim malzemelerini tanıyın. UZMANTV'de. Yağlıboya ve tuval dışında nelere ihtiyacımız var? Şövalemiz olması şart mı? Boyayı inceltmek için hangi malzemeler kullanılır? Hangi yüzeylere yağlıboya resim yapılır? Tuval nedir? Kumaş üzerine yağlıboya resim yapılır mı? Yağlıboya nedir? Yağlıboyanın kaliteli olduğunu nasıl anlarız? Yabancı markalar mutlaka kaliteli mi olur? Farklı fırça cinsleri neden gereklidir? Kalın ve ince uçlu fırçaların işlevi nedir? Spatula nedir? Spatula ile yağlıboya resim nasıl yapılır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin