Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yağ Enjeksiyonu ile İlgili Merak Edilenler

Yağ enjeksiyonu nedir?
Yağ enjeksiyonu yöntemi hakkında tüm bilinmeyenleri UZMANTV'de videolarla öğrenebilirsiniz. Yağ enjeksiyonu nasıl yapılır? Yağ nasıl alınır? Hangi iğne kullanılır? Yağ alınan yerde incelme olur mu? Ne tür deformasyonlarda kullanılır? Dolgu işleminde, kırışıklık düzeltmede kullanılır mı? Hangi yaşlarda tercih edilir? Yüz ve dudaklara yağ enjeksiyonu yapılır mı? Kalçada kullanılır mı? Liposuctionın neden olduğu çöküklere uygulanabilir mi? Operasyon ne kadar sürer? Nasıl bir anestezi kullanılır? İşe ne zaman dönülebilir? Dikiş veya kesik izi kalır mı? Yağ enjeksiyonu işleminde başarı kesin mi? Başarı nelere bağlıdır? Yağ enjeksiyonu işlemi tekrarlanabilir mi? Botoksa göre daha kolay bir işlem midir? Riskleri daha mı azdır? Botoksun yapamayacağı ne tür müdahalelerde bulunabilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin