Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yağ Bezeleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Yağ bezesi neden olur?
Yağ bezesi ile ilgili bilmeniz gerekenler... Yağ bezesinin nasıl bir görüntüsü vardır? İçeriği nedir? Nerelerde oluşabilir? Libom, fibrom, aterom nedir? Farkları nelerdir? Nasıl oluşurlar? Yağ bezesi kimlerde görülür? Genetik faktörler önemli midir? Yağ bezelerinin ter bezleri ile nasıl bir ilişkisi vardır? Yağ bezesi kendiliğinden geçer mi? Yağ bezeleri için evde neler yapılabilir? Yağ bezelerinde hangi durumlarda tedavi için doktora başvurmak gerekir? Göz çevresinde yağ bezesine neden sık rastlanır? Bölgeyi temiz tutmak yeterli olur mu? Yağ bezesini sıkmak dokuya zarar verir mi? Tedavi süresini uzatır mı? Yağ bezelerini sıkmak enfeksiyona neden olur mu? Hangi tip yağ bezelerine mutlaka doktor kontrolünde müdahale etmek gerekir? Yağ bezesi kesinlikle alınmalı mı? Boyutları alma kararında etkili mi? Yağ bezesi alındıktan sonra yenileri çıkabilir mi? Yağ bezesi alınırken nasıl bir anestezi uygulanır? İşlem ne kadar sürer? Yağ bezesi alındıktan sonra nelere dikkat edilmeli? Yağ bezesi nasıl incelenir? Ne tür testler yapılır? Yağ bezelerinde kanser riski var mı? Mutlaka doktora görünmek gerekir mi? Kanser vakasına sık rastlanır mı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin