Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yabancılardan Boşanma

Yabancı uyruklu birinden nasıl boşanılır?
Yabancı uyruklu kişilerden boşanma ile ilgili merak ettikleriniz... Boşanmak için nereye başvurulur? Hangi belgeler gerekir? Yabancı biriyle boşanmanın prosedürü nasıldır? Yabancı biriyle boşanmanın evlenilen ülkede mi olması gerekir? Başka ülkede boşanırken süreç nasıl işler? Hangi ülkede boşanmak daha hızlı olur? Velayetin kime verileceği evlenilen ülkenin kanunlarına göre mi belirlenir? Boşanmanın gerçekleştiği ülkenin verdiği velayete nasıl itiraz edilir? Uyruk önemli midir? Evlenilen ülkenin kanunlarına göre mi mal paylaşımı yapılır? Boşanmanın gerçekleştiği ülkede mal paylaşımına dair ne gibi haklar kazanılabilir ya da kaybedilebilir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin