Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Yabancı Cisim Kaçmasında İlk Yardım

Göze cisim batması durumunda nasıl müdahale edilir?
Göze, kulağa ya da burna yabancı cisim kaçması durumunda nasıl müdahale edeceğinizi öğrenin... Burun deliklerine kaçan yabancı cisimler ne tür sorunlara yol açabilir? Burun deliğine giren yabancı cisimleri kendimiz çıkarabilir miyiz? Hangi durumlarda kendimiz burundaki cismi çıkarmaya çalışmalıyız? Hangi durumlarda hemen doktora gitmeliyiz? Gözüne yabancı cisim kaçan kişiye nasıl müdahale etmeliyiz? Göze kaçan cisim sertse hemen doktora mı gitmeliyiz? Hangi durumlarda kendimiz çıkarmaya çalışmalıyız? Gözüne sert cisim kaçan kişiyi hastaneye götürürken nelere dikkat etmeliyiz? Gözümüze kaçan toz ya da kirpik gibi cisimleri kendimiz çıkarabilir miyiz? Göze kaçan kirpik nasıl çıkarılır? Kulağa yabancı cisimleri nasıl çıkarabiliriz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin