Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

X, Y ve Z Kuşakları

X, Y ve Z jenerasyonları deyince ne anlamalıyız?
X, Y ve Z kuşağı hakkında merak edilenler... X, Y, Z kuşakları hangi nesilleri kapsar? Neden böyle anılıyorlar? X kuşağı hangi dönemleri kapsar? Y kuşağı ne anlama gelir? Z kuşağı deyince ne anlamalıyız? X, Y, Z kuşakları arasında nasıl bir jenerasyon farkı var? İş dünyasında X, Y, Z kuşakları ne anlama geliyor? X jenerasyonu hangi yılda doğan kişiler kapsıyor? Nasıl bir dönemde dünyaya geldiler? Neden kayıp kuşak deniyor? Gençlikleri 80'lere mi denk geliyor? Kişiliklerinin oluşmasında ne gibi faktörler önemli hale geldi? Y jenerasyonu hangi yılda doğan kişiler kapsıyor? Nasıl bir dönemde dünyaya geldiler? Bu kuşak 30 yaş altı kişileri mi kapsıyor? Kişiliklerinin oluşmasında ne gibi faktörler önemli hale geldi? Neden Y jenerasyonu deniyor? Y kuşağı döneminde Y jenerasyonunun yetişme şartları nasıldı? Neden internet kuşağı deniyor? Teknoloji ile ilişkileri nasıl? Daha özgüvenle mi yetiştirildiler? İş hayatında ne gibi değişimlere tanık oldular? Z kuşağı internetle mi büyüyor? Teknolojiyle ilişkileri nasıl? Y jenerasyonu ile ilişkileri nasıl? Nasıl yetiştiriliyorlar? Daha mı özgürler? Aileleriyle ilişkileri nasıl? Aileler çok yönlü yetişmelerini mi istiyor? Teknolojik becerileri en yüksek nesil diyebilir miyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin