Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Windows 7'de Klavye Ayarları

Windows 7'de klavye ayarları nasıl yapılır?
Window 7 klavye ayarları hakkında merak ettiklerinizi uzmanından izleyerek öğrenin... Windows 7'de klavye üzerinde ne tür ayarlamalar yapabiliriz, klavyenin dilini istediğimiz gibi ayarlayabilir miyiz, klavyedeki harf dizilimi üzerinde oynama yapabilir miyiz? Türkçe Windows 7 sürümlerinde klavye ayarı nasıl oluyor? Klavye dilinde herhangi bir değişiklik yapmak için ne yapmalıyız? Windows 7'de F ya da Q klavye nasıl tanımlanır veya kaldırılır? Klavyeyi farklı dillere uyumlu hale getirebilir miyiz? Bölge ve Dil Seçenekleri ayarlarıyla klavye ile ilgili hangi ayarları yapabiliriz? Yapışkan tuş nedir, ne işe yarar? Yapışkan tuş özelliğini hiç kullanmayacak olanlar, oyun oynarken ya da farklı bir işlem yaparken çıkan yapışkan tuş uyarısının çıkmaması için ne yapmalı? Yanlışlıkla yapışkan tuş özelliğini açanlar bunu nasıl kapatabilir? F klavye nedir? Q klavye nedir? Bir bilgisayarda ikisi birden kullanılıyorsa kullanıcı klavyeler arasında nasıl kolay geçiş yapabilir? CTRL+SHIFT kombinasyonuyla ikisi arasında kolaylıkla geçiş yapılabilir mi?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin