Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Vücuttaki Uyuşmalar

Dilde yaşanan uyuşmaların nedenleri nelerdir?
Vücutta oluşan uyuşmalar hakkında merak ettikleriniz... Ellerde neden uyuşma olur? Karıncalanma nedir? Vücuttaki uyuşmayı geçirmenin yolları nelerdir? İzleyin, sık yaşanan uyuşmalar için yapılması gerekenleri, tanı ve teşhis yöntemlerini uzmanından öğrenin. Uyuşmalar hangi durumlarda ciddiye alınmalı? Yanıt UZMANTV'de. Uzun süre oturduğumuzda neden bacaklarımızda uyuşma olur? Koldaki uyuşma hangi durumlarda tehlikeli kabul edilmeli? Hangi pozisyonlarda durursak kolumuzda uyuşma ihtimali artar? Uyuşmayı geçirmek için bölgeyi hareket ettirmek yeterli mi? Uyuşma problemi yaşayan kişi hastanenin hangi bölümüne başvurmalı?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin