Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Vücutta Oluşan Bezeler

Koltukaltında beze neden olur?
Vücutta oluşan bezeler hakkında merak ettikleriniz... Beze nedir? Beze deyince ne anlamalıyız? Vücutta ne tür bezeler oluşabilir? Yağ bezesi nedir? Nerelerde olur? Lenf bezi şişmesi farklı bir durum um? Nerelerde olur? Bezeler tehlikeli midir? Hangi durumlarda tehlikeli olabilir? Kişi bezenin tehlikeli olup olmadığını kendisi anlayabilir mi? Koltukaltında şişlik ya da beze oluşmasının nedenleri nelerdir? Burada oluşan şişlikler yağ bezesi olabilir mi? Lenf bezlerinin şişmesiyle olmuş olabilir mi? Bu neden olur? Tehlikeli mi? Tedavi edilmeli? Boyunda şişlik ya da beze oluşmasının nedenleri nelerdir? Burada oluşan şişlikler yağ bezesi olabilir mi? Lenf bezlerinin şişmesiyle olmuş olabilir mi? Tehlikeli mi? Tedavi edilmeli? Bezelerin neden çıktığı nasıl teşhis edilir? Yağ bezelerinin alınmasına gerek var mı? Beze ya da şişliğe müdahale edilmesi gereken durumlar hangileridir?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin