Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Vücut Mantarları

Cilt mantarı nasıl tedavi edilir?
Vücutta oluşan mantar enfeksiyonları hakkında merak ettikleriniz... Vücut mantarı nedir? Tinea corporis olarak tanımlanan yüzeysel mantar enfeksiyonları böyle mi tanımlanır? Vücut mantarı nereleri tutar? Nasıl görünür? Tehlikeli mi? kaşınır mı? Vücut mantarı hangi bölgeleri tutabilir? Yüzde, göğüste, bacaklarda ya da sırtta olabilir mi? Ne kadar yayılabilir? Görünümü nasıldır? Vücut mantarının görünümü nasıldır? Dış çizgisi koyu halkalar şeklinde midir? Vücut mantarı bulaşıcı bir rahatsızlık mıdır? Kolay bulaşır mı? Mantar olan bölgeye dokunduktan sonra farklı ellerimizi sterilize etmezsek dokunduğumuz diğer bölgelerimize ya da başkalarına bulaşabilir mi? Vücut mantarlarının tedavisi zor mudur? Kremlerle ya da tablet ilaçlarla tedavi edilebilir mi? İlaç tedavisi ne kadar sürer? Tedavinin düzenli devam ettirilmesi neden önemli? Vücut mantarı tedavi edilmezse vücudun bütün bölgelerine yayılabilir mi? Hemen tedavi ettirmeli miyiz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin