Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Vücut Geliştirenler İçin Beslenme Programı

Hangi yiyecekler kasların daha hızlı gelişmesini sağlar?
Sporcular için beslenme programı hakkında merak ettikleriniz... Kas gelişimi için nasıl beslenmek gerekir? Protein ağırlıklı beslenmek vücudu nasıl etkiler? Hangi besinler kasları daha çok besler? Gıda takviyesi nedir? İçeriğinde neler bulunur? Gıda takviyesi, vitamin desteği sık kullanılan yöntemler mi? Vücut geliştirmeciler bu takviyelerden nasıl yararlanıyor Mutlaka uzman kontrolünde mi alınmalı? Vücut geliştirmecilerin kahvaltısında hangi besinler bulunmalı? Protein hangi kaynaklardan alınmalı? Yararlı karbonhidrat kaynakları nelerdir? Öğle saatlerinde nasıl bir yemek yenmeli? Hangi yiyecekler mutlaka tüketilmeli? Kaç kalori olmalı? Akşam yemeği yatmadan ne kadar süre önce yenmeli? Vücut geliştirmeye yeni başlayanlar akşam yemeğine nasıl karar vermeli? Ara öğünlerin önemi nedir? Ara öğünleri geçiştirmek mi yoksa sağlam yemek mi gerekir? Neler yenebilir?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin