Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Vücuda Uygun Etek Seçimi

Kısa boylu kadınlar için hangi etek modelleri uygundur?
Vücudunuza en uygun etek modelini bulun. Kalçası geniş olanlar hangi etek kesimlerini tercih etmeli? Beli ince olup kalçası geniş olanlar belini ortaya çıkarmak için hangi model etekler giyebilir? Beli kalın olup kalçası geniş olanlar ne tür eteklerden uzak durmalı? Etek bel yüksekliği nasıl olmalı? Kısa boylu kadınlar boylarını uzun göstermek için hangi boy ve modelde etekler giyebilir? Eteğin bel yüksekliği nasıl olmalıdır? Kısa boylu ve kilolu kadınlar ne tür etekler giyebilir? Hangi vücut tiplerine etek yakışmaz? Her kadın kendine uygun eteği bulabilir mi? Sporcular veya bacak kasları fazla olan kadınlar hangi tür etek modellerine yönelmeli? Düz kalçalı, bel oyuğu olmayan kadınlar hangi etekleri giyebilir? Etek kesimi, bel yüksekliği, boyu nasıl olmalıdır? Bacakları ince olan kadınlar hangi etek kesimlerini tercih ederse bacaklarının zayıflığını avantaja çevirebilir? Etekler ne tür aksesuarlarla tamamlanabilir? Hangi vücut tipine sahip kadın ne tür kemer kullanmalı? Tüm sorularınızın yanıtları UZMANTV'de!
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin