Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Votka Nasıl İçilir

Votka nasıl içilir?
Votka nasıl üretilir? Nasıl içilir? Kaliteli bir votkayı nasıl tanırız? Votka ile hangi yemekler yenebilir? Kaliteli bir votkayı nasıl anlayabiliriz? Aromalı votkaların aromaları nasıl yapılır? Votka ile yapılabilecek kokteyler neler? Farklı ülkelere ait votkaların birbirlerinden farkları neler? En ağır votka Rus votkası mı? Votka ile ilgili merak ettiklerinizi İçki Uzmanı Mehmet Yalçın videolarla UZMANTV'de anlatıyor... Votka üretiminde hangi tahıllar kullanılır? Nasıl damıtılır? Tadı nasıl kazandırılır? Votkaların farklı tatta olmasının sebepleri nelerdir? Hazır olarak farklı tatlarda üretilen votkaların özellikleri nelerdir? Meyve tatları votkaya nasıl geçer? Sonradan meyve suyu vb. ile karıştırmak yerine votkayı bu şekilde tüketmek daha lezzetli midir? Dünyaca ünlü votkaların ortak özellikleri nelerdir? Votkanın kalitesi sadece tadından mı anlaşılır? Votka nasıl ve kaç kez damıtılırsa daha iyi bir içime kavuşur? Votka sek içilir mi? Hangi sıcaklıkta olmalı? Mutlaka farklı içeceklerle mi karıştırılmalı? Votka en iyi ekşi tatlarla mı beraber kullanılabilir? Votkanın tadını dengeleyen aromalar hangileri? Votkadaki yoğun alkol tadını neler kırar? Rus, Finlandiya, İsveç votkaları arasında ne gibi farklar var? Farklı markaların tadı ne kadar farklı? Hangisi daha iyi? Votka yemekle gider mi? Yanında ne gibi aperatifler yenilebilir? Hangi yemekler yenmez?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin