Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Votka Kültürü

Votka hangi meyve suları ile iyi gider?
Vokta ile ilgili bilmedikleriniz UZMANTV'de. Yüksek alkollü içkilerden olan votka, sert içimi ile ünlü. Doğu Avrupa ve Slavlar tarafından genellikle sek olarak içilse de, Bloody Mary, Votka Martini gibi kokteyllerle daha hafif bir içim sağlanan votka nasıl içilir, hangi meyve suları ile gider, uzmanından öğrenin. Votka hangi saatlerin içkisidir? Hangi ortamlarda içilir? Votka ile yapılan ünlü kokteyller nelerdir? Hangi tip kokteyller için uygundur? Shot bardağında mı tüketilmeli? Votkanın cinsine göre değişir mi? Bardak nasıl seçilir? Votka sürekli soğukta mı tutulmalı, içileceği zaman mı soğutulmalı? Güneş görmesi votkaya zarar verir mi? Votkayı buzluğa koyabilir miyiz? Votkaya buz konur mu? Hangi votkalar sek içmeye daha uygundur? Doğal meyve suları mı kullanılmalı? Hangi meyve tatlarıyla uyumlu olmaz? Turunçgiller neden daha çok yakışır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin