Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Votka Çeşitleri

Rus votkalarının özellikleri nelerdir?
Votka çeşitleri hakkında her şey UZMANTV'de. Özellikle Doğru Avrupa ve Rusya'da bolca tüketilen votka, tüm dünyanın vazgeçilmez içkilerinden. Hem kokteyl hem de aromalı ve sek olarak tüketilebildiği için birçok farklı tadı bir arada bulabildiğiniz voktanın; çeşitlerini, farklı damıtma tekniklerini sizler için İçki Uzmanı Mehmet Yalçın anlatıyor. İzleyin, Rus, Türk, Doğu Avrupa ve İskandinav votkalarının arasındaki farkları öğrenin. Rus votkaları neden ünlü? Alkol oranları genelde ne civardadır? Rus votkaları neden yapılır? İskandinav votkaları hangi malzemelerden yapılır? Nasıl üretilir? Fin ve İsveç votkalarının önemi nedir? En iyi votkalar Polonya'da mı üretiliyor? Hangi Doğu Avrupa ülkelerinin votkaları değerli? Türk votkaları istenen seviyede mi? Kalitesi ve tadı ne düzeyde? Sek tüketmeye uygunlar mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin