Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Vitray Nasıl Yapılır

Vitray yaparken cam nasıl kesilir?
Vitray yapma teknikleri hakkında sorulanlar... Vitray her tür cama yapılır mı? Camın kenarları, yüzeyi nasıl olmalı? Cam fırça ile mi renklendirilir? Ne tür fırçalar kullanılır? Boyaların özellikleri nelerdir? Hangi renkler daha sık tercih edilir? Desen çizerken nelere dikkat edilmeli? Desen camın üzerine mi yoksa kağıda mı çizilir? Vitray için benzer desenler mi kullanılır? Vitray için şablon nasıl oluşturulur? Şablon makası nedir? Desen cama nasıl geçirilir? Vitrayda cam ne ile kesilir? Keserken kırılmaması için nelere dikkat edilmeli? Cam gövdede nasıl ayrılır? Cam keserken ne tür önlemler alınmalı? Kesilen ve boyanan camlar nasıl bir araya getirilir? Yapıştırıcılar mı kullanılır? Parçalar nasıl lehimlenir? Lehim yaparken nelere dikkat edilmeli? Camların yapışması için ne kadar süre beklenmeli?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin