Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Video Kamera Alırken

Video kamera alırken nelere dikkat etmeliyiz?
Video kamera alırken bilmeniz gerekenler UZMANTV'de... HD video kameraların özellikleri nelerdir? CCD ne anlama gelir? Video kamera alırken LCD ekranı olmasına dikkat etmeli miyiz? İzleyin, video kameralardaki kayıt formatlarını, zoom ve fotoğraf özelliklerini Teknoloji Danışmanı Dinçer Karaca'dan öğrenin. Video kamera çeşitleri nelerdir? Özellikleri ve aralarındaki farklar nelerdir? Hangi video kamerayı tercih etmeliyiz? Dijital video kamera alırken nelere dikkat etmeliyiz? Manuel video kamera alırken nelere dikkat etmeliyiz? Satıcıya mutlaka hangi soruları sormalıyız? Yüksek çözünürlük nedir? Avantajı nedir? Yüksek çözünürlüğe sahip kameraların kayıt kalitesi nasıldır? Dezavantajları var mıdır? HD kameraların avantajları nelerdir? HD kameraların dezavantajları nelerdir? Fiyatları yüksek midir? Kalitesi nasıldır? Video kamera seçerken bellek tipi ne kadar önemli? CD'ye, kasete, DVD'ye kayıt yapan bir makine mi tercih etmeliyiz? Kendi belleği olan makineleri tercih etmeli miyiz? Hangisinin ne gibi avantajları ve dezavantajları vardır?
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin