Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Vertigo ve Tedavisi

Vertigo nasıl tedavi edilir?
Vertigo (baş dönmesi) ve tedavisi hakkında bilmek istedikleriniz... Vertigo ne demek? Vertigo nasıl bir rahatsızlıktır? Vertigo kimlerde ortaya çıkar? Vertigonun ne tür etkileri vardır? Nasıl ortaya çıkar? Nasıl seyreder? Ataklar halinde mi ortaya çıkar? Kronik olabilir mi? Belirtileri nelerdir? Ne şiddette olabilir? Tedavisi var mı? Her baş dönmesini vertigo olarak tanımlamak doğru mu? Vertigo olarak niteleyebilmemiz için hangi faktörlerin olması gerekir? Vertigo ne kadar sürebilir? Etkisi hangi şiddette olabilir? Kişi yürüyemeyecek derecede dengesini kaybedebilir mi? Vertigo belirtileri nelerdir? Baş dönmesi mutlaka olur mu? Baş dönmesinden başka ne tür belirtiler verir? Vertigo belirtileri farklı rahatsızlıklarla karıştırılabilir mi? Bunu kendimiz ayırt edebilir miyiz? Hangi rahatsızlıklar vertigoya yol açabilir? Vertigoya yol açabilen psikolojik rahatsızlıklar var mı? Bunlar nelerdir? Meniere Hastalığı, vestibüler rörinit, kronik orta kulak iltihapları vertigoya yol açabilir mi? Vertigo tedavisinde kullanılan yöntemler nelerdir? İlaç tedavisi işe yarar mı? Tedavide ne tür ilaçlar kullanılır?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin