Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Veri Kurtarma

Hafıza kartından silinen fotoğrafları nasıl kurtarabilirim?
Bilgisayarınızdan silinen dosyaları kurtarmayı öğrenin... Bilgisayarımızdan istemediğimiz bir nedenle silinen verileri kurtarmanın bir yolu var mı? Silinen dosyaları geri getirmek için ne kadar süremiz var? Sabit diskte üzerine başka bir veri yazılmadıkça kurtarabilir miyiz? Bunun için ne tür ücretsiz programları kullanabiliriz? Bozulan sabit diskteki verilere nasıl ulaşabiliriz? Bu işlem teknik bilgi ve deneyim mi gerektiriyor? Ücretsiz yazılımlarla yapılan veri kurtarma işlemleri ne kadar verimli? USB belleklerdeki silinen veriler kurtarılabilir mi? Bunun için silinen verinin üzerine yeniden veri yazılmamış olması mı gerekir? USB diskten veri kurtarmak için hangi ücretsiz programları kullanabiliriz? Kurtarma işlemi ile verilen tamamını kurtarabilir miyiz yoksa arada kayıplar olur mu? Fotoğraf makinesi, cep telefonu gibi cihazlardaki hafıza kartlarından silinen veriler kurtarılabilir mi? Bunun için hangi ücretsiz programları kullanabiliriz? Kurtarma işlemi ile verilen tamamını kurtarabilir miyiz yoksa arada kayıplar olur mu? Bozuk ya da kırık CD ya da DVD?lerden veri nasıl kurtarılır? Bunun için teknik bilgi ve tecrübe şart mı? Az hasar görmüş CD?lerdeki verileri okumak için kullanabileceğimiz programlar var mı? Bunları nasıl kullanabiliriz?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin