Kullanıcı girişi
Kullanıcı adımı unuttum
Şifremi unuttum
Giriş yap
UZMANTV'ye Facebook hesabınız ile üye olun

VEYA eposta adresinle üye ol
Zaten üye misin ? Giriş yap

Kullanıcı adı hatırlatma
Kullanıcı adınızı e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
Gönder
Şifre hatırlatma
Şifrenizi e-posta adresinize gönderebilmemiz için, lütfen kullanıcı adınızı ya da kayıt olurken bize verdiğiniz
e-posta adresinizi yazıp gönder butonuna basın.
ya da
Gönder
İşlem Tamam
Şifrenizi sistemde kayıtlı olan e-posta adresinize gönderdik. Eğer şifre hatırlatma e-postası ulaşmazsa junk/spam klasörünü kontrol etmeniz yerinde olur. Belki yanlışlıkla oraya düşmüştür.

Üye giriş sayfasına git.

Tamam

Varis Tedavisi

Varis tedavi edilmezse neler olabilir?
Varis tedavisinde son yöntemleri, hangisine ihtiyaç duyduğunuzu Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Kürşat Bozkurt'tan öğrenin. Varis çorabı ne zamanlar giyilir, hangi aşamadan sonra cerrahi yöntemler uygulanır? Varis hastalarında uygulanan skleroterapi ve lazer tedavi yöntemleri nasıl yapılır? Hepsi videolarla, tabii ki UZMANTV'de. Varis çorabı varisten korur mu, iyileştirir mi? Hangi mesleklerde varis çorabı kullanmak gerekir? Varis çorabı nasıl seçilir? Skleroterapi nasıl bir tedavidir? Ne kadar sürer? Tedaviden sonra istirahat gerekir mi? Photoderm nedir? Tedavi ne kadar sürer? Tedavi olacaklar nelere dikkat etmeli? Cildin rengi tedavinin başarısını etkiler mi? Ameliyat hangi varisler için kullanılır? Zor bir operasyon mudur? Ne kadar süre hastanede kalmak gerekir? Operasyonun başarı oranı nedir? Varisler tekrar edebilir mi? Toplardamarlarda kronik rahatsızlıklara yol açabilir mi? Hangi hastalıklara neden olur? Varis bacak dışında yerlere sıçrar mı?
Yeni programlardan haberdar olmak
için UZMANTV Haftalık Bülten'e
abone olun.
UZMANTV
Akademi

Oturduğunuz yerden öğrenin

Kişisel gelişim, MS Office Programları, İlişkiler, Yağlıboya resim... Konusunun önde gelen eğitmenlerinden başka hiçbir yerde bulamayacağınız kurslar. Oturduğunuz yerden öğrenmenin keyfini ve kolaylığını yaşayın.

Akademi'yi keşfedin
UZMANTV
Rehber

Okumayı sevenler için...

İzlemek yerine okumayı tercih ediyorsanız sizi böyle alalım. İçeriği UZMANTV editörleri tarafından hazırlanan UZMANTV Rehber'de yine sorular ve cevaplar var ama bu sefer görüntülü değil yazılılar.

Rehber'i keşfedin